apartmanprimori@gmail.com Rezervácie a obsadenosť

Rozloha 100 m2

Terasa 20 m2

3 spálne/8 lôžok

2 kúpeľne

Umývačka riadu, práčka a sušička

Parkovanie v objekte

Optický internet – Wi-fi

50“ TV slovenské kanály, Netflix a Playstation 4


Terasa

Dostatočne veľká terasa ponúka miesto nielen na stolovanie, ale aj oddych. Vidíte z nej priamo na pláž, čiže máte pod kontrolou deti či kamarátov, ktorí si práve užívajú plážové aktivity, či už na pieskovej pláži alebo v mori.

Priamo z terasy vedú schodíky hneď do piesku, čiže sa vyhnete baleniu tašiek na pláž, prenosu vecí a nikdy nič nezabudnete, lebo ste „doma“. A aj vlastná kúpeľňa po ruke je na nezaplatenie.
Obývačka

Pohodlným interiérovým miestom na oddych je obývačka s dvoma sedačkami, veľkou komodou a televízorom s uhlopriečkou 50“. Postarané je aj o slovenské kanály vrátane archívu, aby vám neušli obľúbené programy. Priamo z obývačky vstúpite na terasu.

Ak náhodou potrebujete na dovolenke aj pracovať, v obývačke je pre vás k dispozícii pracovný stôl s monitorom Dell, klávesnicou a myšou. Samozrejme s výhľadom NA MORE, aby ste popri práci nestratili prázdninový feeling. V apartmáne je zavedený optický internet s Wi-fi 300 MB/s a máme aj Sony Playstation 4.
Spálne

Ubytovanie ponúka 3 spálne s ôsmimi lôžkami. Dve hlavné spálne majú výhľad na more. Sú v nich manželské postele (200 cm x 160cm) s úplne novými kvalitnými matracmi od miestneho výrobcu Mivis. V jednej spálni je pevnejší matrac, v druhej mäkší.

Posledná tretia spálňa je pre 4 osoby. Nachádza sa v nej manželská posteľ (180cm x 140 cm) a poschodová posteľ. Okno z nej smeruje do lodžie.
Kuchyňa

Plne zariadená kuchyňa splní všetky vaše očakávania vďaka moderným spotrebičom – kávovar Nespresso, veľká chladnička 400l, indukčná doska, umývačka riadu, práčka, rúra, mikrovlnka a mixér.

Nemusíte mať obavy o dostatok riadu a kuchynského náradia, všetko je uložené v skrinkách – poháre, taniere, nože, príbory, šálky, utierky, hrnce, misky, varešky i naberačky.
Kúpeľne

Pre pohodlnú hygienu hostí slúžia dve kúpeľne. Obe majú väčší sprchový kút, umývadlo, záchod a poličky na odkladanie kozmetických potrieb.

Každý hosť má k dispozícii veľkú osušku a klasický uterák. Nájdete tu aj sušič vlasov a žehličku na bielizeň.
Budova

Apartmán sa nachádza v budove San Vincent Ferrer (vedľa malého hotela Ursula). Parkovacie miesto k apartmánu je B1 v uzavretom areáli pod budovou. Brána sa otvára kľúčom pri vchode aj východe sú umiestnené zámky na strane vodiča, aby nemusel vystúpiť.

Pri parkovisku pod schodmi nájdete aj vonkajšiu sprchu, kde sa môžete po kúpaní v mori osprchovať a nenosiť si zbytočne piesok do apartmánu.
Doprava

Let s Ryanair z Viedne do Valencie trvá 2,5 hodiny. Cesta autom z letiska do Tavernes trvá 45 minút (60 km). Na letisku si môžete zobrať taxík, prenajať vopred veľký transfer alebo si požičať auto v požičovni. Na letisku aj v okolí ich je hneď niekoľko. K apartmánu prislúcha jedno parkovacie miesto pod budovou s označením B1.

Je tu aj možnosť presunúť sa z letiska metrom do Valencie na Stanicu Sever (Estació del Nord), odkiaľ ide vlak do Tavernes. Vlaková stanica je od miesta ubytovania vzdialená 2,5 kilometra a premáva tam autobus.

Alternatívne existuje let z Viedne do Alicante a trvá 3 hodiny. Toto letisko je od nášho ubytovania vzdialené 140 km.

Mapa

Prečo je dovolenka pri mori úžasná

Apartmán spravuje Slovenka Aďka so svojím slovenským tímom, čiže odpadá jazyková bariéra.

Viac o rezervácií

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.