apartmanprimori@gmail.com Rezervácie a obsadenosť


Ako postupovať pri last minute?

1. Pozrite si obsadenosť apartmánu

Aktuálnu obsadenosť apartmánu pri mori si viete pozrieť na webe v sekcii Rezervácie a obsadenosť. Vyberte si termín, ktorý vyhovuje všetkým účastníkom pobytu a v kontaktujte nás na apartmanprimori@gmail.com. Na poslednú chvíľu môžu nastať zmeny v ubytovaní, že sa obsadený termín uvoľní alebo naopak, váš vybraný termín je už predrezervovaný a len prebieha platba. Preto si treba aj ponuky last minute radšej preveriť emailom.

Last MinuteLast Minute

2. Bezplatná predrezervácia

Ak ste sa rozhodli pre približný termín last minute dovolenky, vieme vám pobyt na 24 hodín predrezervovať, aby ste si vedeli kúpiť letenky a neboli v strese, či sa ubytovanie medzitým neobsadí. Rezervácia môže mať približné dátumy, keďže chápeme, že ceny leteniek sa v jednotlivé dni líšia a chcete si vybrať tie najvýhodnejšie. Napíšte nám emailom záujem o predrezerváciu na apartmanprimori@gmail.com
3. Kúpa letenky

Do Valencie lieta z našich končín spoločnosť Ryanair z Viedne i Budapešti. Aktuálne lety na stránke prepravcu Ryanair z Viedne do Valencie, prípadne z Budapešti do Valencie. Let trvá približne 2.5 hodiny. Výhodné last minute letenky je možné nájst na vyhľadávačoch Kiwi alebo Skyscanner

Last MinuteLast Minute

4. Preprava z letiska

Vieme vám pomôcť so zabezpečením odvozu na viedenské letisko a aj transferu z letiska vo Valencii na ubytovanie. Transfery sú spoplatnené podľa cenníka partnerov, my službu iba sprostredkujeme. Najlacnejšie sa na ubytovanie dá dostať verejnou dopravou (20 minút metro plus 45 minút vlak). My odporúčame požičanie auta na celý pobyt, nakoľko v Španielsku sú poplatky za požičanie veľmi nízke a mať auto počas celého pobytu je veľkou výhodou. Okrem pohodlného presunu z letiska získate aj väčšie možnosti výletov a flexibilitu počas pobytu.
5. Poistenie pobytu

Rezervácia pobytu je záväzná po uhradení plnej sumy za ubytovanie. Ak sa obávate nepredvídateľných udalostí, pre ktoré by ste nemohli na pobyt nastúpiť, môžete si dovolenku poistiť. V prípade opodstatnenej poistnej udalosti vám poisťovňa podľa zmluvy uhradí vynaložené náklady na dovolenku.

Viac o výhodách pobytu v Apartmáne pri mori

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.