apartmanprimori@gmail.com Rezervácie a obsadenosť

Tavernes je malé mestečko, ktoré má na pobreží rekreačnú oblasť s dovolenkovými apartmánmi.

V strede sa tiahne palmová promenáda, ktorá vás uchváti exotickým nádychom a deti potešia herné prvky po jej okrajoch. Keďže ide o miesto na prechádzky a stretávanie, nájdete tu turistickú informačnú kanceláriu, zmrzlinárne, kaviarne, zelovoc i reštaurácie. Dovolenkárov to ťahá aj do parku, kde sú jazierka s kačkami a korytnačkami. Mestečko je čisté, upravené a má dovolenkový charakter.
Tavernes de la Valldigna je miesto, kde dovolenkujú prevažne Španieli z vnútrozemia, ktorí tu vlastnia rezidenčné apartmány.

Väčšinou sú využívané širšou rodinou majiteľa. Celou rekreačnou oblasťou sa tiahne piesková pláž. Toto mesto sa nachádza iba 50 kilometrov od Valencie, kde si môžete robiť výlety autom alebo vlakom z neďalekej stanice (cesta vlakom z Tavernes do Valencie trvá 40 minút). Oplatí sa vidieť aj mesto Gandia, ktoré je vzdialené iba 8 kilometrov a ide o väčšie mesto z viacerými možnosťami trávenia voľného času.
V tesnej blízkosti apartmánu je plná občianska vybavenosť.

Hneď cez ulicu nájdete väčšie potraviny Charter s plnohodnotným sortimentom, drogériou i dovolenkovými potrebami. Vitamíny doplníte vďaka typickému španielskemu zelovocu. Určite si zájdite do neďalekých reštaurácií a cukrární.

Prevádzky v okolí

potraviny a rôzny sortiment Charter, zelovoc, lekáreň, tabakReštaurácie v okolí

Luna, San Bernard, Alta Mar, viaceré zmrzlinárnePre deti

ihriská v okolí, lunapark, herné prvky na promenáde, veža TavernesTipy na výlety

Gandia, Valencia, Oceánografické múzeum, národné parky

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.