apartmanprimori@gmail.com Rezervácie a obsadenosť

1. Pláž

Priamo na pláži

V našom Apartmáne si dovolenku vychutnáte priamo pri mori. Nie sto metrov, ani 5 minúť pešo, ale naozaj máte pláž len pár krokov z privátnej terasy a more počujete, vnímate a cítite stále. Odpadáva balenie na pláž, zabúdanie vecí a spory, keď chcú ísť niektorí členovia rodiny na pláž a iní preferujú pohodlie na terase. Toto ubytovanie bude vyhovovať naozaj všetkým.

DovolenkaDovolenka

2. Apartmán

Zariadenie apartmánu ako doma

Apartmán zariaďovala štvorčlenná rodina s deťmi, ktorá presne vie, čo by na ubytovaní nemalo chýbať. Nespresso kávovar, pohodlné sedenie, pracovný kút s monitorom, televízia so slovenskými kanálmi, hračky do piesku, dostatok kuchynského riadu, žehlička, sušič vlasov, práčka, umývačka... Pohodlie je na dovolenke prvoradé a v tomto apartmáne by vám naozaj nemalo nič chýbať.
3. Lokalita

V okolí všetko po ruke

Tu nie ste na samote, ale v príjemnom rekreačnom meste Tavernes de la Valdigna, kde je hneď cez cestu, obchod, zelovoc, reštaurácie, zmrzlinárne i lekáreň. Do pár minút pešej chôdze ste na viacerých detských ihriskách, v parku s korytnačkami alebo v informačnej kancelárií, kde vám radi poradia s výletmi. Ide o bezpečné miesto s palmovou promenádou a španielskou atmosférou. Počas pobytu vôbec nepotrebujete auto.

DovolenkaDovolenka

4. Doprava

Výborná dostupnosť

Slováci využívajú na cesty do Valencie spoločnosť Ryanair, pravidelné priame lety z Viedne a Budapešti, dovolenkové linky sa dajú niekedy využiť aj z Bratislavy. Let trvá približne 2,5 hodiny, čo oceňujú najmä rodiny s menšími deťmi, ktoré v lietadle ešte dlho nevydržia. Z letiska vo Valencii je vzdialenosť k apartmánu 60 km, môžete si zobrať taxík, prenajať auto, objednať transfer alebo ísť metrom a vlakom. Autobusová zastávka je od ubytovania vzdialená len niekoľko metrov.
5. Krajina

Španielsko si zamilujete

Dovolenkové kroky Slovákov väčšinou smerujú do Chorvátska či Turecka. Verte však, že Španielsko vám toho môže ponúknuť oveľa viac. Či už ide o pláže, dovolenkové prostredie, úžasnú prírodu, kultúrne pamiatky či športové zážitky. V okolí je viacero národných parkov, cyklistických trás a možností športového vyžitia.
Dovolenka

6. Valencia

Mesto, ktoré musíte vidieť

Výbornou správou je, že ak chcete dovolenku využiť aj na spoznávanie krajiny, máte nablízku Valenciu. Toto španielske mesto na pobreží Costa Blanca je známe vďaka špecifickej architektúre, Oceánografickému múzeu a celkovo sa považuje za lokálne centrum umenia a vedy. Katedrály, opera, Michelin reštaurácie či miestne trhovisko, parky... Každý si vyberie to, čo ho láka. Z Tavernes de la Valdigna jazdí do Valencie vlak, cesta trvá 45 minút.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.